Klasa 4T wraz z s. Sylwią wyruszyła na pielgrzymkę na Jasna Górę by zawierzyć swoja przyszłość Sercu Maryi. Po Eucharystii przed cudownym obrazem, dziewczęta zwiedziły radio Jasna Góra i udzieliły wywiadu dla tej stacji. Na zakończenie uczennice miały spotkanie z s. Stanisławą, która pracuje na co dzień w Instytucie Prymasowskim i jest świadkiem życia świętości prymasa Stefana Wyszyńskiego.
Pojawiła się również wzmianka (wraz z krótkimi wypowiedziami w formie nagrania) na stronie serwisu informacyjnego Radia Jasna Góra. Można zobaczyć całość klikając TUTAJ.

Kliknij na zdjęciu, aby zobaczyć całą galerię w wygodnej formie.

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej strony. Zgadzając się, zgadzasz się na użycie plików cookie zgodnie z naszą polityką plików cookie.