Drogie Wychowanki szkoły sądeckiej, Przyjaciele i wszyscy ludzie dobrej woli.
Na jesieni 2018 roku rozpoczęłyśmy remont budynku gospodarczego. Chcemy w nim urządzić 2 pracownie gastronomiczne i 1 pracownię obsługi konsumenta. Wiadomą rzeczą jest, że są to ogromne koszty. Udało nam się już zebrać trochę środków, ale przed nami jeszcze długa droga. W związku z tym ośmielamy się prosić o pomoc finansową. Jeśli ktoś może na wesprzeć, to będziemy bardzo wdzięczne. Wszystkim darczyńcom obiecujemy modlitwę. Poniżej przedstawiamy zdjęcia z naszej budowy oraz numer konta.
Numer konta bankowego dla Projektu “Dama z patelnią”:
98 2490 0005 0000 4600 3515 2335
Alior Bank
Dane właściciela:
Zgromadzenie Sióstr Niepokalanego Poczęcia NMP Dom Generalny
96-516 Szymanów, ul. Szkolna 2

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej strony. Zgadzając się, zgadzasz się na użycie plików cookie zgodnie z naszą polityką plików cookie.